Ιταλικός βραχίονας κυλίνδρου υποξειδίου του αζώτου 1 kg για ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ διαμορφωμένος σε 2 τεμάχια και είναι κατασκευασμένος για να διατηρεί τον κύλινδρο στη σωστή θέση.
Αυτή η μονάδα ελέγχου επιτρέπει να ορίσετε ένα κατώφλι από 0-5 volts που όταν υπερβαίνει μια επιλεγμένη τάση ενεργοποιεί ένα ρελέ όπως ο ηλεκτρονόμος πρωτόζης ή οποιαδήποτε άλλη ενεργοποίηση
Διευκολύνει μέγιστη τοποθέτηση του αισθητήρα για να μετρηθεί η θερμοκρασία του νερού, το χιτώνιο στερεώνεται απευθείας στο θερμαντικό σώμα με δύο ιμάντες