συγκεκριμένο μοντέλο κατασκευάστηκε ειδικά για να κρατήσει τις συνήθεις επιθέσεις σε σειρά Raptor, για να εγκατασταθεί ακόμη και για εκείνους που είναι αρχάριοι!
Ώρα για εγκατάσταση 5-10 λεπτά περίπου
Να χρησιμοποιείται μόνο σε ανταγωνισμό.
ΤΑ ΝΕΑ », σε σύγκριση με όλες τις άλλες αποχέτευση στην αγορά είναι ότι περιλαμβάνονται στο πακέτο είναι ένα σύστημα" καπάκι "που σας επιτρέπει να αλλάξετε τον ήχο και το είδος της πραγματικής απόδοσης (μέχρι τρεις), χάρη σε ένα εξαγωνικό κοχλία. (20 Sec. Για να το κάνετε αυτό)
Χρησιμοποιείται με «κλειστό σύστημα» ο ήχος παίρνει μια πολύ πιο υποφέρω και ζοφερή ήχου και το επίπεδο θορύβου είναι πολύ παρόμοια με το πρωτότυπο.
Περιλαμβάνονται στη συσκευασία ενός νέου σφιγκτήρα στις οδηγίες του χάλυβα και συναρμολόγησης.
Ο ήχος που ακούτε φέρεται να είναι μόνο η απόρριψη ενός Raptor 660 με την τελική μας!
Σημειώσεις με τη σειρά που πρέπει να καθορίσετε αν είναι η έκδοση 660R 2000-2005 ή 2005-2011 έκδοση του 700R ή 700R μέχρι το 2016
Αθλητική εξάτμιση για Audi R8, πλήρης με βαλβίδες για το άνοιγμα της εξάτμισης κατ' εντολή, κατασκευασμένη εξ ολοκλήρου από ανοξείδωτο χάλυβα για υψηλές επιδόσεις. Σιγαστήρας με διπλή έξοδο με τηλεχειριστήριο για να ανοίξετε το ή απευθείας χρησιμοποιώντας το κουμπί SPORT
Ανθρακούχο ακραίο καπάκι με εξωτερική διάμετρο 102 mm κομμένο σε κλίση ως φέτα σαλάμι και άκρο με σύζευξη από ανοξείδωτο ατσάλι συγκολλημένο με tig. Μπορεί να εφαρμοστεί σε 2 λεπτά χρησιμοποιώντας μια ταινία γιακά που περιλαμβάνεται.
Μόνο Online!
Πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν, αγόρασαν επίσης: